E-papieros – Elektroniczny papieros Silvr – opinie, recenzje

Hej, jestem Wojtek i aktualnie pracuję jako sprzedawca w sklepie spożywczym w okolicach Białegostoku. W tym roku skończyłem 28 lat, od niedawna jestem żonaty, a wkrótce po raz pierwszy zostanę ojcem. To właśnie wiadomość o ciąży sprawiła, że postanowiłem zmienić swoje życie. Od wielu lat jestem nałogowym palaczem i powiem szczerze, że gdybym wiedział jak to wygląda nigdy bym pierwszego nie zapalił.

 

To, że papierosy szkodzą wie nawet dziecko, wywołują setki chorób, w tym raka, strasznie śmierdzą a co najgorsze obciążają kieszeń. W mojej obecnej sytuacji, kiedy na świat ma przyjść mój potomek, musiały one po prostu zniknąć z mojego życia. Nie tylko nie wyobrażałem sobie puszczać dymka przy kobiecie w ciąży, jak i nie ukrywajmy sytuacja materialna również uległa zmianie.

 

Wola człowieka jest słaba, zwłaszcza uzależnionego…

 

Moja żona nigdy nie paliła, nie lubiła kiedy było czuć ode mnie tytoń, ale tolerowała mój nałóg. Teraz już podjąłem ostateczną decyzję, że muszę z tym skończyć, ale nie wiedziałem jak to zrobić?

 

Elektroniczny papieros Silvr – opinie

Skusiłem się na produkty często pojawiające się w reklamach. Zacząłem od plastrów, potem kupiłem tabletki, żułem gumy i nic, nadal chciało mi się palić. Wiadomo, że wola człowieka jest słaba, zwłaszcza uzależnionego, więc musiałem znaleźć jakiś skuteczny sposób, który mi pomoże. W jednej gazecie znalazłem artykuł na temat zakazu palenia w miejscach publicznych, okazało się, że nie dotyczy to e-papierosów. Zacząłem więc szukać w internecie więcej informacji na temat elektronicznych papierosów.

 

Wiadomo jest wiele zdań za, wiele przeciw, ale ja i tak paliłem, więc trułem swój organizm. Znalazłem wiele produktów o różnych cenach, jednak moją uwagę przykuł papieros o nazwie Silvr. Miał pozytywne opinie użytkowników, a ja potrzebowałem czegoś co mniej truje, jest tańsze i pozwoli mi uporać się z nałogiem.

 

Elektroniczny papieros Silvr – recenzje

Wszedłem na stronę producenta i zamówiłem zestaw Silvr, w którym znajdowały się  3 katomizery. Najbardziej podobało mi się to, że jest w 5 smakach oraz to, że dzięki diodzie, która sygnalizuje koniec baterii.

 

Papierosy są niezdrowe, ale każdy kto pali wie jak trudno rzucić ten nałóg…

 

Na początku trudno mi się było przestawić, ale w końcu zacząłem palić tylko Silvr. W końcu nie dręczył mnie głód nikotynowy i nie słyszałem głosu w głowie “idź zapalić”. Teraz dzięki Silvr puszczałem elektroniczny bezzapachowy dymek. Fajnie było też zmieniać smaki, które były bardziej wyraziste niż w przypadku normalnych papierosów. No i w końcu nie musiałem wychodzić na balkon czy z lokalu, gdy chciałem puścić dymka. Elektroniczne papierosy nie wydzielają trującego dymu, więc można je palić wszędzie. Odtąd Silvr zabierałem zabierałem wszędzie ze sobą i kiedy miałem ochotę zapalić wyciągałem go z eleganckiego pokrowca.

 

Co prawda nie udało mi się definitywnie zerwać z nałogiem, ale znalazłem zdrowszy i tańszy substytut. Na pewno Silvr wpłynął na moje życie, a przede wszystkim zmienił moje  podejście do zwykłych papierosów. Odczuwam tą zmianę jako bardzo pozytywną, przede wszystkim moja żona ucieszyła się, że zacząłem palić Silvr. Poprawił się także nasz budżet, gdyż wydatki na palenie spadły o połowę.

 

Elektroniczny papieros Silvr – forum

Stwierdzam, że Silvr jest lepszy od zwykłego papierosa z wielu powodów. Na pewno jest zdrowszy bo nie zawiera tak wielu substancji smolistych, tańszy, smakuje lepiej, a przede wszystkim nie trzeba się z nim kryć w miejscach publicznych. Nie muszę też odstawiać palenia gwałtownie, mogę to zrobić małymi kroczkami co z Silvr jest nieporównywanie łatwiej, niż innymi reklamowanymi sposobami. Wiem na pewno, że dzięki Silvr nie będę truł swojego dziecka, co jest dla mnie najważniejsze na świecie.

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

 

Autorem wpisu jest: Wojtek

Cześć jestem Wojtek, skończyłem 28 lat. Od niedawna szczęśliwy mąż, a niedługo również ojciec. Jestem nałogowym palaczem i muszę przyznać, że koliduje to z moim życiem prywatnym jak oraz zawodowym. Na szczęście udało mi się uwolnić od nałogu tytoniowego, ponieważ znalazłem zdrowszą alternatywę, więcej w moim wpisie, zapraszam.

Ola Author

Dodaj komentarz