Jak rzucić palenie? Tabletki Nicorix – opinie, cena

O rzucaniu palenia mogłabym napisać książkę, tyle razy nieskutecznie próbowałam z tym skończyć. Zawsze wydawało mi się, że nie jestem nałogowcem, że robię to dla przyjemności. W sumie moja historia z papierosami zaczęła się dość niewinnie, pewnie jak wielu z was, koleżanka z liceum namówiła mnie na pierwszego dymka.

 

Nicorix – produkt, zastosowanie

W sumie całe moje życie towarzyskie toczyło się w licealnej toalecie, później zaczęły się studia i stres podczas sesji sprawił, że paliłam coraz więcej. Pierwsze opanowanie naszło mnie gdzieś w okolicach 3 roku, przyczyna była dość prozaiczna, nie starczało mi gotówki. Bez dymka wytrzymałam może przez tydzień, jak zwykle w weekend była impreza, piwo, znajomi no i znowu zapaliłam. Następny raz był dopiero jak poszłam do pracy, trafiłam do firmy gdzie palenie nie było tolerowane.

 

Jednak po jakimś czasie zmieniłam pracodawcę no i zaczęło się wychodzenie z koleżankami na przerwę.

 

Później było jak w kołowrotku zaszłam w ciąże – rzuciłam, dzieci dorosły – zaczęłam, zachorowałam – rzuciłam, mąż zmarł zaczęłam i tak w kółko, ciągle kończyło się to fiaskiem.

 

Płuca osoby niepalącej i palacza

 

Moje życie przed odkryciem opinii o Nicorix było okłamywaniem się, że nie jestem uzależniona od palenia!

Za każdym razem tłumaczyłam sobie, że przecież to nie nałóg, że jeden papieros nie zaszkodzi. Tak na prawdę nigdy mi fajki nie smakowały, po prostu czułam się po nich zrelaksowana. Inna sprawa, że stały się one stałą częścią mojego życia, jak tu wypić poranną kawę bez przysłowiowego papieroska. Rzucałam tak nie prawdę, nie po to, aby rzucić, ale by sobie mydlić oczy, że wcale nie jestem uzależniona od palenia. Patrząc z perspektywy czasu, najbardziej szkoda mi moich dzieci, które musiały dorastać w otoczeniu dymu tytoniowego. W sumie paliłam 25 lat, aż nadszedł dzień gdy powiedziałam sobie dość i postanowiłam, że muszę z tym w końcu coś zrobić.

 

Oto tabletki, które wyciągnęły mnie z nałogu

 

Nicorix – działanie

Sprawdziłam forum i opinie o Nicorix, postanowiłam spróbować!
Nawet badania specjalistów pokazują, że kobiecie trudniej jest wyjść z nałogu niż mężczyźnie, podpisuje się pod tym obiema rękami. Kiedy już definitywnie postanowiłam rozstać się z nałogiem sięgałam po różne metody. Znajoma poleciła mi akupunkturę, ponoć skuteczna, mi jednak niewiele dała. Później była joga, lecznicze masaże, terapia u psychologa, pomagało tylko dopóki trwały zajęcia, później moja wola łamała się i znowu zaczynałam popalać. Doprowadzało mnie to do coraz większych frustracji, postawiłam sobie za punkt honoru, że znajdę na to jakiś skuteczny sposób.

 

Na szczęście w telewizji, radiu, prasie, zaczęła się kampania mająca na celu propagowanie zakazu palenia w miejscach publicznych. Na tej fali pojawiły się również różne reklamy środków pomagających skutecznie rzucić nałóg nikotynowy. Tak oto trafiłam na forum, gdzie ktoś zachwalał działanie Nicorix.

 

Zaczęłam szukać więcej informacji na jego temat, a że większość była pozytywna, sama postanowiłam spróbować. Znalazłam stronę, na której można go kupić, no i zamówiłam całą kurację z dostawą do domu.

 

 

Nicorix – opinie

Tabletki na rzucenie palenia Nicorix to doskonały wybór!
Wiadomo na początku było trudno, jednak tym razem nie było aż tak ciężko jak przy innych kuracjach. Tutaj sprawa była prosta, biorę Nicorix i zapominam o paleniu. W pierwszych dniach robiąc sobie poranną kawę, łapałam się na tym, że czegoś mi brakuje, lecz z czasem to uczucie minęło. To pierwszy stosowany przeze mnie preparat pozwalający na skuteczne rzucenie palenia przy brak odczuwania skutków odstawienia. Teraz mija rok odkąd czuję, że jestem wolna od nałogu, nawet w towarzystwie czy przy alkoholu nie ciągnie mnie aby zapalić. Mogę powiedzieć, że jest to mój największy życiowy sukces korzystny dla mojego zdrowia jak i portfela. Kiedy kupowałam Nicorix podchodziłam do niego sceptycznie, teraz z ręką na sercu mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę.

 

Warto wydać niewielką cenę Nicorix, niż fortunę na papierosy!

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

 

Autorem wpisu jest: Majka

Witajcie, mam na imię Maja i niedawno skończyłam 36 lat. Mogę się pochwalić dużym sukcesem, ponieważ niedawno udało mi się rzucić palenie. Rujnowało ono mój portfel i zdrowie przez długie lata. Wiele prób skończyło się niepowodzeniem, bo nie miałam odpowiedniej pomocy by skończyć z nałogiem. Na szczęście moja historia ma pozytywne zakończenie, bo udało mi się znaleźć odpowiedniego pomocnika. Zapraszam do przeczytania mojego tekstu o nierównej walce z nałogiem tytoniowym.

Ola Author

Comments

  No ja na razie jestem na początku drogi, udało mi się wytrwać bez papierosów 4 miesiące, trzymajcie kciuki, aby było to ostatnie rzucanie 😉

  Kupiłem Nicorix zaraz po Sylwestrze wiadomo postanowienie noworoczne no i zaczynam kurację 🙂

  No ja już go biorę od pół roku i w ogóle nie myślę o paleniu, jakbym nigdy tego nie robiła, wszystkim polecam

  jestem załamana bo testowałam już wszystkie chyba możliwe tabletki pomocne przy rzucaniu palenia i po prostu brak mi sił by znowu próbować 🙁

  Można na ten temat znaleźć dużo informacji w internecie, ten produkt ma na prawdę pozytywnie opinie, wczoraj doszła przesyłka i zaczynam kurację 😉

  Hmm jakoś mnie to nie zachęca, aby zacząć brać jakieś tabletki

  Ja już doszedłem do wniosku, że kupić zawsze można, a nóż się uda i przestanę palić, bo jak nie trzeba już będzie kupować papierosów to w końcu będę miał kasę na inne przyjemności

  No ja już zamówiłam Nicorix i nie mogę się doczekać 😉 cieszę się, że trafiłam na to forum, w kupie siła jak to mówią

  Czy jest tutaj może ktoś, kto jest uczulony na Nicorix? Mam alergię praktycznie na wszystko i boję się zacząć 🙁

Dodaj komentarz