Leki, tabletki zioła na libido Femmax – opinie, recenzje

Czy zdarzało się wam również w ogóle nie mieć ochoty na sex? Nie mówię tutaj o braku finezji w łóżku ze strony partnera, jego problemów z erekcją czy wzwodem. Chodzi mi o tak niski poziom libido, że po prostu zbliżenia mogłyby dla mnie nie istnieć. A jeszcze daleko mi jeszcze do przekwitania.

 

 

Femmax – opinie

Mam na imię Łucja, skończyłam 33 lata, mam kochającego męża i dwie śliczne córeczki. Jesteśmy parą od czasów studenckich, poznaliśmy się na juwenaliach, połączył nas gorący seks a dopiero potem miłość.

 

Słabe libido w moim wypadku to brak chęci na sex i złe samopoczucie

 

Mogę powiedzieć, że pierwsze lata związku spędziliśmy praktycznie w łóżku. Spełnialiśmy wszystkie swoje fantazje, mogę powiedzieć, że kochaliśmy się wszędzie i o każdej porze. Wiadomo, że jak pojawiły się dzieci trochę przystopowaliśmy ale w łóżku dopadała nas dzika namiętność.

 

Mój problem zaczął się jakieś pół roku temu, nagle straciłam ochotę na igraszki z moim ślubnym. Cały czas był dla mnie atrakcyjnym mężczyzną, ale po prostu seks przestał mi się podobać, nie czułam potrzeby odbywania stosunków.

 

Femmax – stosowanie na co dzień

Na początku mąż udawał, że jest wszystko w porządku, ale po dwóch miesiącach zaczął pytać, czy to nie jego wina. Wyprowadziłam go z błędu, ale zrozumiałam, że jeżeli to jeszcze potrwa, może się to skończyć źle dla naszego małżeństwa. Postanowiliśmy jakoś zawalczyć o powrót mojego libido i chęci na zbliżenia.

 

Tabletki zażywa się na noc

 

W pierwszej kolejności udaliśmy się do seksuologa, co było trafną decyzją. Lekarz przebadał mnie, zlecił badania krwi i umówił na kolejną wizytę. Stwierdził, że moja niechęć do zbliżeń, brak orgazmów oraz odczuwania przyjemności, może wynikać z niewłaściwego ukrwienia narządów płciowych. Seksuolog zapisał mi tabletki, które miały usunąć problem. Niestety musiałam je odstawić, gdyż nie czułam się po nich dobrze.

 

Jednak wiedząc już co leży u źródła mojej dolegliwości zaczęłam szukać leku na własną rękę. Przeglądając fora internetowe oraz strony, trafiłam na dyskusję na temat braku libido i preparatu o nazwie Femmax.

 

Femmax – recenzje

Jedna z pań zachwalała działanie tego suplementu diety, dedykowanego tylko kobietom. Inne użytkowniczki również potwierdziły, że preparat zwiększył ich libido oraz spotęgował doznania, dzięki temu wróciła im ochotę na seks. Dzięki Femmax niektóre uczestniczki dyskusji osiągały nawet kilka orgazmów podczas jednego stosunku.

 

Teraz zażywa tabletki regularnie

 

Stwierdziłam, że co mi szkodzi i tak nie mam za wiele do stracenia, więc zamówiłam preparat. Femmax, nie jest lekiem a naturalnym suplementem diety, należy więc postępować zgodnie z zaleceniami producenta, tak też zrobiłam i niecierpliwie wyczekiwałam rezultatów. Poprawa pojawiła się już po kilku dniach, nabrałam ochoty na zbliżenia z mężem. Seks był nieziemski, poczułam jak ziemia się pode mną ugina, a jeszcze długo potem czułam niemoc w nogach. Pierwszy raz odczuwałam tak nieziemską rozkosz i miałam wielokrotny orgazm, co nie zdarzało mi się wcześniej.

Mimo że mój problem łóżkowy się skończył nadal zażywam Femmax. To bezpieczny i naturalny produkt, a nie chcę znowu stać się dla męża niedostępna. Kuracja tym preparatem nie tylko spotęgowała moje doznania, ale też poprawiła relacje z mężem.

 

Dzięki namiętnym nocom na nową odkrywamy siebie i smakujemy naszą miłość. Wiadomo, że recepta na udane małżeństwo to równowaga zarówno w łóżku jak i poza nim.

 

Wszystkim kobietom, które mają problem z libido i chcą na nowo odkryć dziką namiętność polecam Femmax. Wiem, że nie jest to temat, który chętnie porusza się z przyjaciółkami czy bliskimi osobami, dlatego jeżeli właśnie czytasz ten tekst, wiedz, że pomoże Ci Femmax.

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

 

Autorem wpisu jest: Łucja

Witajcie kochani, nazywam się Łucja i za mną już 33 wiosny ;), niestety licznik rośnie. Mam najwspanialszego na świecie męża i dwoje cudownych dzieciaków, którzy są dla mnie najważniejsi. Może to zdziwić, ale spotkał mnie problem obniżonego poziomu libido. Nie spodziewałam się, że może to spotkać kobietę w młodym wieku, na szczęście znalazłam na to skuteczny sposób :). Przeczytaj mój artykuł, a dowiesz się jak uporałam się z niskim poziomem libido.

Ola Author

Comments

Dodaj komentarz