Leki, zioła krem na cellulit Oligo.DX – opinie, recenzje

Na wstępie powiem, że nie jestem ani gruba, ani chuda, jestem przeciętna. Zastanawiał więc skąd u mnie wziął się tak rozległy cellulit, moja mama ani babcia nie miały takiego problemu. Zastanawiałam się skąd nazwa “pomarańczowa skórka” dopóki moje uda i pośladki nie wyglądały jak ten popularny owoc.

 

Cellulit skutecznie podkopywał moją samoocenę, bo jak można rozebrać się na basenie, gdy ma się coś takiego na ciele. Wiadomo, że nie jest to najprzyjemniejsze wrażenie estetyczne, a tłumaczenie, że to przecież naturalne, wcale nie poprawia nastroju.

Oligo.DX – opinie

Mam na imię Magda i chciałam opowiedzieć wam o tym jak wygląda walka z cellulitem. Wydawać by się mogło, że to błahy problem, ale to tylko pozory. Każda kobieta lubi czuć się piękna, a taka “skaza” na prawdę nie jest przyjemna, zwłaszcza, że dotyka on milionów kobiet na całym świecie. Wiadomo nie jest to choroba, z tym można żyć, ale można też cellulit zwalczyć. U mnie na początku był on praktycznie niewidoczny. Jednak wszystko zmieniło się po pierwszej ciąży, w której przyszedł na świat mój kochany synek.

 

Idealna sylwetka to marzenie każdej kobiety

 

Zmiany hormonalne sprawiły, że znacznie się on powiększył. Jednak nie miałam czasu o tym myśleć, gdyż zaraz byłam w drugiej ciąży. Po urodzeniu córeczki na nogach i pośladkach porobiły mi się dosłownie wgłębiania, nawet mój zauważył, że coś jest nie tak z moją skórą.

 

Oczywiście jest kochany i nie komentował tego, ale widziałam jak na mnie patrzy. Problem z cellulitem stał się na tyle poważny, że zaczęłam z nim walczyć. Wiadomo, że przy dwójce dzieci to trudne, ale zaczęłam stosować dietę i ćwiczenia. Zapisałam się też na specjalistyczne masaże, jedynie poprawiły miękkość mojej skóry. Zmiany w moim organizmie po dzieciach były tak duże, że cellulit nie chciał ustąpić.

 

Czarę goryczy przelała wizyta w sklepie, gdzie chciałam sobie kupić spódnicę na ślub znajomych, Jedyne odpowiednie sięgały poniżej kolan i wyglądałam w nich jak własna babcia. Stwierdziłam, że muszę znaleźć jakąś skuteczną metodę na skórkę pomarańczową.

 

Oligo.DX – recenzje

Na szczęście podczas babskiego spotkania ze znajomymi dowiedziałam się, że cellulit można zwalczyć od środka. Koleżanka poleciła mi preparat o nazwie Oligo.DX. Byłam trochę zdziwiona, że coś takiego może działać, ale postanowiłam poszukać więcej informacji na ten temat.

 

Być piękną we własnym ciele…

 

W końcu zdecydowałam się rozpocząć kurację z Oligo.DX. Tak jak przykazał producent zaczęłam stosować krem, a w miarę możliwości starałam się trenować oraz zachowywać dietę. Jedynie nie starczyło mi czasu na masaże, ale stwierdziłam, że jeśli jest skuteczny to zadziała i bez tego.

 

Wiadomo, liczyłam się, że może to być kolejny nieskuteczny sposób, ale miałam też nadzieję, że tym razem się uda. Na szczęście Oligo.DX sprawiło się już po kilkunastu dniach, grudki pod skórą stały się trochę mniejsze. To był ten moment, w którym rozważałam już przerwanie kuracji.

 

Oligo.DX – forum

Oczywiście dalej stosowałam Oligo.DX i sumiennie wcierałam leczniczy preparat w moje ciało. Czasami zdarzało mi się nawet go wmasowywać, bo bardzo zależało mi aby cellulit zniknął jak najszybciej. Znaczący efekt pojawił się po kilku tygodniach, ponieważ pomarańczowa skórka wyraźnie się zredukowała – byłam w niebo wzięta. Wiadomo, że dieta i ćwiczenia są ważne, ale na pewno bez Oligo.DX nie zniknął by całkowicie.

Mąż również zauważył poprawę, z resztą bardzo wspierał mnie w tej walce i trzymał kciuki za sukces. Teraz kiedy już go nie ma planuje zapisać się na basen, bo z Oligo.DX życie znów stało się piękne.

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

 

Autorem wpisu jest: Magda

Witajcie jestem Magda, szczęśliwa żona i mama, która pokonała swój największy problem. Cellulit dotyka wiele kobiet, ale u mnie był on szczególnie wyraźny i wpędzał mnie w kompleksy. Na szczęście udało mi się pokonać pomarańczową skórkę, w sposób o jakim wcześniej nie myślałam. Mam nadzieję, że moja historia będzie dla kogoś pomocną lekcją.

 

 

Ola Author

Dodaj komentarz