Leki, zioła urządzenia do powiększanie penisa Jes-Extender – opinie, recenzje

Witajcie, mam na imię Antoni, znajomi mówią do mnie Antek, skończyłem 24 lata i za kilka miesięcy bronie magisterki. Nie będę tutaj pisał za dużo o sobie, bo to nie jest najważniejsze. Chciałbym wam opowiedzieć o swoim problemie i sposobie jak sobie z nim poradziłem.

 

Praktycznie przez cały młodzieńczy okres paraliżował mnie lęk przed kontaktem fizycznym z płcią przeciwną. Nie to, że dziewczyny mi się nie podobały, bo zawsze lubiłem patrzeć na ich krągłości. Miałem pewien defekt, który sprawił, że jeszcze do niedawna byłem prawiczkiem, co nie jest często spotykane w tych czasach.

 

O tym, że coś jest ze mną nie tak spostrzegłem w czasie okresu dojrzewania. Oprócz trądziku na twarzy, miałem też niezłą zagwozdkę dotyczącą tego co znajduje się w moich spodniach. Nie dość, że mój penis nie był największych rozmiarów, to do tego coraz bardziej wykrzywiał się w lewo. Zacząłem szukać na to jakiegoś rozwiązania, wykonywałem różne ćwiczenia, próbowałem nosić penis w drugiej nogawce, nawet masowałem go odpowiednio. Nie dało to żadnego rezultatu i tak coraz bardziej przypominał banan.

 

Pewien użytkownik forum, nawet polecił mi bym z tym poszedł do lekarza, bo nawet dla niego to nie wyglądało normalnie. Za bardzo się jednak wstydziłem by obcemu facetowi pokazywać swój problem, a do tego bałem się konieczności interwencji chirurgicznej. Wiadomo w takim miejscu może się to różnie skończyć.

 

 

 

Pozostało mi jedynie pogodzenie się z sytuacją,przez to zamknąłem się w sobie. Najbardziej mój problem dawał o sobie znać, w momencie gdy miałem szanse na kontakt seksualny. Od liceum chodzę na siłownie, dbam oto w co jestem ubrany,lubię obracać się w towarzystwie, więc to normalne, że dziewczyny się mną interesują.  

 

Najczęściej w momencie kiedy zaczynało się robić gorącą, w głowie zapalała mi się lampka i zaczynałem myśleć o moim problemie w kroku. Nie chciałem stać się potem pośmiewiskiem wśród znajomych dziewczyn, tak było do czasów studiów. Na wydziale poznałem Joannę, z którą chodziłem do jednej grupy ćwiczeniowej. Stawała mi się ona coraz bliższa, spędzaliśmy dużo czasu i często się sobie zwierzaliśmy. Zaczynało między nami coraz bardziej iskrzyć, aż pewnego wieczoru daliśmy się ponieść emocją. Wylądowaliśmy w łóżku, ale jak zawsze powstrzymałem się w trakcie. Aśka nie byłaby sobą, gdyby nie chciała się dowiedzieć co się stało, dlaczego przystopowałem. To była pierwsza dziewczyna, której tak na prawdę zaufałem i zwierzyłem się ze swojego problemu.

 

O dziwo wcale się nie śmiała, pocałowała mnie i powiedziała, że postara mi się pomóc. Co prawda tamtego wieczoru czar prysł, ale za to usiedliśmy z Joanną do laptopa i zaczęliśmy szukać rozwiązania. Po paru godzinach czytania różnych forów trafiliśmy na  zestaw Jes-Extender. Początkowo wydawało mi się, że Asia żartuje sobie ze mnie, przecież nie będę kupował pompki. Jednak pokazał mi pozytywne opinie innych użytkowników i gorąco namawiała, aby spróbował co mi szkodzi. Według opinii użytkowników Jes-Extender  koryguje nie tylko kształt penisa, ale też powiększa go. Najbardziej zależało mi na wyprostowaniu mojej męskości, ale nie pogardziłbym również kilkoma centymetrami.

Zamówiłem Jes-Extender i zacząłem używać, zgodnie z zaleceniem producenta. Asia nie pytała, nic nikomu nie powiedziała na ten temat, ale wiedziała, że staram się i pracuję nad sobą. Powiem tylko, że Jes-Extender zdał egzamin i wyleczył wszystkie moje problemy. Intensywny, kilkumiesięczny trening sprawił, że mój penis nie tylko się wyprostował, ale też wydłużył o blisko 3 centymetry. Dodam tylko, że w końcu mogłem rozpocząć udane życie seksualne no i jestem szczęśliwy.

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Ola Author

Dodaj komentarz