Łysienie – pianka i szampon na porost włosów Procerin – opinie, recenzje

Problem łysienia dotyka bardzo wiele osób, część z nich tak jak ja nie jest wstanie tego zaakceptować. Wiem, że nie jestem najmłodszy, przekroczyłem już 50 lat…

Witam wszystkich, nazywam się Janusz i po raz pierwszy piszę na blogu, więc proszę o wyrozumiałość. Chciałbym się z wami dzisiaj podzielić pewną refleksją na temat włosów. Zazwyczaj mężczyźni nie przywiązują do nich wagi, dopóki je mają. Tak też było w moim przypadku, z dnia na dzień miałem na głowie coraz mniej włosów i czułem się z tego powodu coraz mnie komfortowo.

 

 

Procerin – opinie

Według wielu moich znajomych to nic strasznego być łysym, przecież to naturalne. Jednak przez większość życia miałem gęste i grube włosy, które mi nie przeszkadzały. Wiadomo z czasem straciły swój blask, stały się siwe, ale były na głowie.

 

W mojej rodzinie mężczyźni nie łysieli, więc myślałem, że ja też zachowam swoje włosy. Jakie więc było moje zdziwienie gdy pewnego dnia na grzebieniu zostało ich bardzo dużo. Problem ten nie ustawał, stwierdziłem, że muszę coś zacząć z tym robić by ocalić moją czuprynę.

 

Pierwsze kroki skierowałem do popularnej drogerii, do której często chodziła moja żona. Zacząłem przeglądać preparaty na porost włosów, odżywki oraz szampony zapobiegające łysieniu. Kupiłem je na próbę i również po to, aby jak najprędzej ratować moją fryzurę. Jednak stosowanie ich niewiele zmieniło, włosy stały się bardziej lśniące, ale nadal wypadały. Wszedłem więc do internetu by może tam poszukać pomocy.

 

Zacząłem czytać naukowe porady, opinie na forach oraz wypowiedzi innych łysiejących i doszedłem do wniosku, że problem jest bardzo złożony. Stwierdziłem, że muszę się za to zabrać kompleksowo i poszukać kurację, która będzie działała od wewnątrz, czyli wzmacniała cebuli i zewnątrz – zapobiegała wypadaniu włosów.

 

Przyznam się wam szczerze, że w pewnym momencie przeszedł mi przez głowę pomysł, aby przeszczepić włosy. Poszukałem, kto to robi i ile to kosztuje, doszedłem do wniosku, że nie jestem ani tak bogaty, ani zdesperowany by to robić. Z resztą mam mieszkanie na kredyt, rodzinę do utrzymania i nie mogę sobie pozwolić na takie fanaberie. Zacząłem więc szukać zestawu, który tak jak wspomniałem wcześniej będzie działał kompleksowo.

 

Udałem się do kilku aptek, ale nie mieli nic ciekawego do zaproponowania. Znowu włączyłem komputer i na jeden ze stron trafiłem na ciekawą  kompleksową terapię z Procerin. Nie była ona najtańsza, ale w porównaniu do przeszczepu, mieściła się w realiach finansowych. Znalazłem stronę producenta i zamówiłem tam zestaw Procerin, stwierdziłem, że oprócz paru złotych nie mam nic więcej o stracenia.

 

Procerin – działanie

I wiecie co, jestem zadowolony z efektów, Procerin okazał się strzałem w dziesiątkę. W przeciwieństwie do preparatów dostępnych w drogeriach, Procerin nie tylko ocalił resztkę moich włosów, ale również wzmocnił cebulki i pobudził wzrost nowych włosów. Wiadomo, nie stało się to od razu, w ciągu miesiąca kuracji moja głowa wróciła do stanu idealnego. Jedynie co trzeba zrobić to przeczytać ulotkę i dokładnie stosować się do rad producenta.

 

Jeżeli więc również macie problem z wypadającymi włosami i nie chcecie wyłysieć to polecam Procerin. Kupiłem cały zestaw i nie żałuję, powiem więcej stosuje profilaktycznie do dziś.

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

 

Autorem wpisu jest: Janusz

Dzień dobry, mam na imię Janusz, skończyłem 50 lat i mogę powiedzieć, że mam wspaniałe życie. Do tej pory nie miałem poważnych problemów, do czasu gdy nie zauważyłem wypadania włosów. Na szczęście znalazłem sposób, który zatrzymał łysienie. Jeżeli chcesz wiedzieć jaki to przeczytaj moją historię.

Ola Author

Dodaj komentarz