Odżywka do rzęs Miralash – efekt długich rzęs gwarantowany

Witajcie, mam na imię Marta i pochodzę z Warszawy. Jestem szczęśliwą żoną oraz matką dwójki najukochańszych na świecie urwisów. Od lat pracuję jako ekspedientka w popularnej sieci drogerii. Z wykształcenia jestem kosmetyczką, więc mogę powiedzieć, że praca to moja pasja. Śledzę na bieżąco nowinki na temat produktów poprawiających urodę oraz dbających o kobiecy wygląd. Jestem zadowolona ze swojej pracy, gdyż jestem na bieżąco z branżowymi nowinkami.

 

 

 

 

Miralash – produkt

Moje zainteresowanie kosmetologią ma podłoże osobiste, gdyż od zawsze mam cienkie i rzadkie rzęsy. Od dziecka był to mój największy kompleks. Na szczęście mam piękne, duże, zielone oczy, które przykuwają uwagę mężczyzn. Właśnie na nie zwrócił uwagę mój obecny mąż, kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy. Niestety chorobliwie krótkie i wątłe rzęsy sprawiały, że nie czułam się pewnie.

Już jako nastolatka chciałam w jakiś sposób przedłużyć i zagęścić swoje rzęsy. Sięgałam po domowe sposoby, takie jak maseczka z jajek. No i kupowałam przeróżne, dostępne w drogeriach preparaty. Niestety nie przynosiło to żadnych efektów, a czasem wręcz przeciwnie. Zdesperowana w pewnym momencie planowałam nawet udać się z tym do specjalisty. Przełomowy okazał się pewien dzień w pracy, otóż znajoma poradziła mi, abym przetestowała preparat Miralash.

 

W pierwszej chwili pomyślałam, że to kolejny tusz do rzęs, który działa tylko do momentu zmycia makijażu. Jednak koleżanka wyprowadziła mnie z błędu, bo stosuje ten środek od dawna i widzi znakomite efekty. Zaintrygowana zajrzałam do sieci bo więcej informacji na temat odżywki Miralash. Okazało się, że bardzo wiele kobiet sięgnęło już po ten preparat i jest bardzo zadowolone z efektów. Do tego produkt wystarczał na prawie pięciomiesięczną kurację.

 

Miralash – działanie

Zmotywowało mnie to, aby również go wypróbować. Odżywka przyszła do domu kilka dni później i od razu rozpoczęłam kurację. Pierwsze efekty zaobserwowałam już po 4 tygodniach, rzęsy stały się wyraźnie grubsze, właśnie o taki efekt mi chodziło! Byłam cała w skowronkach, no i oczywiście kontynuowałam kurację według zaleceń producenta. Codziennie zanim położę się spać, nakładam na rzęsy odżywkę Miralash. Tak jak napisano w ulotce nie wolno przerywać kuracji, więc sumiennie dbał o regularne jej nakładanie. Po 8 tygodniach rzęsy stały się tak długie i wyraziste, że nawet mąż to zauważył!

Mogę powiedzieć, że dzięki odżywce Miralash pozbyłam się swoich kompleksów. To pierwszy produkt po którym moje rzęsy są zdrowsze, gęstsze i dłuższe. Nie umiem powiedzieć jak bardzo wydłużyły się, czy jest to 50% czy 80%. Jedno mogę powiedzieć na pewno, widać je wyraźnie. Nie muszę już kupować tuszu, który pogrubia bądź wydłuża rzęsy.

 

Odżywka Miralash to był mój strzał w dziesiątkę i polecam go każdej kobiecie z podobnymi problemami.

 

Jedyną wadą tego produktu jest to, że efektów nie widać od razu, a jego stosowanie wymaga sumienność oraz cierpliwość. Miralash to bezpieczny produkt w rozsądnej cenie, który polecam z całego serca. Mi pomógł uporać się z problemem, na który nie znalazłam wcześniej skutecznego lekarstwa.

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Ola Author

Dodaj komentarz