Odżywka wspomagająca porost włosów – stop łysieniu Revita.COR – opinie recenzje

Witajcie wszystkim nazywam się Krystian i jestem zawodowym taksówkarzem. W tym roku kończę 45 lat, mam kochającą żonę i śliczną córkę. Jeszcze do niedawna miałem problem z wypadaniem włosów, ale dzięki pewnemu preparatowi udało mi się go rozwiązać. Właśnie o tym chciałem wam tutaj opowiedzieć, ale wiadomo każdy problem ma swój początek.

Pamiętam dzień kiedy zauważyłem pierwsze niepokojące objawy, było to w marcu. Jak co dzień rano szykowałem się do pracy, wiadomo toaleta i te sprawy. Byłem zdziwiony ile włosów zostało na moim grzebieniu, ale w pierwszej chwili pomyślałem, że źle się czesze. Jednak nie dawało mi to spokoju, zacząłem baczniej siebie obserwować. Zaniepokoiło mnie ilość włosów, która została na tapicerce w samochodzie.

 

 

Przyznam, że zacząłem się coraz bardziej niepokoić bo wizja łysej głowy nie napawała mnie optymizmem. Kiedy wróciłem do domu zacząłem szukać informacji w internecie na ten temat. Podobno człowiek traci codziennie kilkadziesiąt włosów, ale nie uspokoiło mnie to wcale.

 

Odżywka Revita.COR – stosowanie

Następnego dnia kiedy znowu szykowałem się do pracy, byłem w podłym humorze. Pamiętam, że czesałem się bardzo ostrożnie, ale i tak zauważyłem na grzebieniu dużo włosów. No pięknie – pomyślałem – na starość będę łysy jak kolano. Niby naturalna sprawa, ale bardzo spadła mi przez samoocena. Żonie nic nie mówiłem, ona jest kobietą i na pewno nie zrozumiałaby mojego problemu. Jednak po tygodniu, gdy włosów w zlewie było coraz więcej, stwierdziłem, że nie wytrzymam, musiałem jej powiedzieć.

Gośka tylko się do mnie uśmiechnęła i powiedziałam, że od dawna zauważyłam, że mam rzadsze włosy. Ku mojemu zdziwieniu sięgnęła do szafki w łazience i wyciągnęła jakąś buteleczkę. Wziąłem do ręki i przeczytałem, był to szampon o nazwie Revita. Byłem zły na małżonkę, że nie wspomniała mi nic o tym wcześniej.  Małgorzata widziała, że jestem zajęty i nie sądziła, że tak bardzo przeżyję wypadanie włosów.

 

 

Odżywka Revita.COR – opinie

Nie pozostało mi nic innego jak zacząć stosować Revita. Myłem nim głowę codziennie, do tego dokupiłem odżywkę o podobnej nazwie Revita.COR dla wzmocnienia efektu. Oczywiście zanim zastosowałem szampon przeczytałem ulotkę i skonsultowałem się z żoną, czy ten szampon jest naprawdę bezpieczny. Może to zabrzmieć śmiesznie, ale nie chciałem w tak banalny sposób stracić reszty swoich włosów. Małgosia uspokoiła mnie, mówiąc, że Revita to bardzo popularny i sprawdzony szampon, istniejący na rynku od wielu lat. To mnie uspokoiło i przyznam się szczerze, że napełniło optymizmem, że będzie dobrze. Tak jak się spodziewałem, kuracja Revita.COR w końcu przyniosła oczekiwane efekty.

 

Codziennie starałem się nie patrzeć na grzebień i nie liczyć włosów, które na nim zostały. Oczywiście zdawałem sobie sprawę, że nie jednego dnia Rzym zbudowano, że kuracja nie zadziała z dnia na dzień. Jednak było coraz lepiej i nawet mimowolnie zauważyłem, że włosów na tapicerce w samochodzie czy grzebieniu jest mniej. I tak oto Revita ocaliła moje włosy oraz męską dumę.

 

Problem z wypadaniem włosów został zażegnany, ale mimo to szampon wraz z odżywką stosuję do dziś. Może i nie jest najtańszy, ale najważniejsze, że jest skuteczny. Z czasem okazało się, że działa stymulująco na cebulki włosów, wzmacnia je przez co nadaje włosom blasku.

Wiem, że nie ucieknę przed upływem czasu, bo jest on dla nas nieubłagany, ale na szczęście dzięki Revita ocalę swoją fryzurę. Właśnie dlatego chciałbym wszystkim, którzy borykają się z problemem wypadania włosów gorąco polecić ten produkt.

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

 

Autorem wpisu jest: Krystian

Dzień dobry, nazywam się Krystian, mam 45 lat i przecudowną rodzinę. Jeszcze do niedawna miałem problem z wypadaniem włosów, ale udało mi się go zatrzymać. Dzięki szybkiej reakcji udało mi się uratować piękną fryzurę. Jeśli też szukasz sposobu na problem z łysieniem, przeczytaj proszę moją historię.

Ola Author

Dodaj komentarz