Paski i żele wybielające iBright – wybielanie zębów w domu opinie, recenzje

Miałam naturalnie żółte szkliwo zębów. Żel nakładałam zazwyczaj tylko wieczorami, gdyż rano nie miałam na to czasu. W czasie kuracji nie odczułam żadnego dyskomfortu, ani nadwrażliwości. W ciągu kilku dni były widoczne pierwsze efekty. Wystarczyło 20 dni aby moje zęby były naprawdę białe, takie o jakich marzyłam.

 

Paski i żele wybielające iBright – opinie

Witajcie mam na imię Kamila, pochodzę z polski północnej, nie wyobrażam sobie życia bez morza. Dbanie o wygląd, a zwłaszcza o sylwetkę zaszczepiła we mnie mama. Zawsze lubiłam ćwiczyć, więc robiła to praktycznie codziennie. Nie jestem typową lalunią z toną tapety na twarzy, do modelki też mi daleko, czułam się dobrze w swoim ciele, ale do czasu.

 

Nie byłam zadowolona ze swojego szkliwa, choć było białe

 

Okazuje się, że nawet dziewczyna dbająca o siebie może mieć kompleksy związane z wyglądem. Nie mówię tutaj o małym biuście, ponieważ mojemu nic nie brakuje, ani o nadwadze. W moim wypadku problemem stały się niezbyt białe zęby. Nie paliłam, nie piłam czerwonego wina, ani kawy, a mimo to kolor szkliwa był lekko żółtawy.

 

Może i nie był to powód do rozpaczy, ale u mnie wywoływał ogromny dyskomfort. Bałam się uśmiechać, zwłaszcza w towarzystwie facetów, którzy mi się podobali. Nie mogłam przestać myśleć o moich zębach i o tym, że ktoś może zauważyć ich kolor. Nie zawsze udawało mi się powstrzymać przed wybuchem śmiechu, po którym czułam się okropnie.

 

Tak wygląda preparat

 

Paski i żele wybielające iBright  – recenzje

Nigdy się nie zdarzało, aby ktoś mi powiedział wprost, że mam brzydki uśmiech, ale sama wiedziałam jakiego koloru mam uzębienie. Za każdym razem kiedy patrzałam rano w lustro i widziałam swoje zęby czułam się gorzej. Postanowiłam, że muszę coś z tym zrobić, skoro zwykłe mycie nie wystarczy. Pierwsze swoje kroki zrobiłam do dentysty, ponieważ nie stać mnie na drogie zabiegi kosmetyczne, a chciałam by polecił mi skuteczne pasty wybielające.

 

 

Mój preparat

 

Zaczęłam je stosować najpierw jedną, potem na zmianę i żadna nie zdała rezultatu. Koleżanka poleciła mi żel wybielający, co prawda był droższy od past, ale postanowiłam spróbować.

 

Paski i żele wybielające iBright  – stosowanie

Ważne dla mnie było to, że iBright znajduje się w czołówce  rankingu żeli wybielających zęby.

Zanim zamówiłam iBright, pożyczyłam od koleżanki ulotkę do poczytania. Okazało się, że są same bezpieczne składniki, więc zamówiłam. Przed pierwszym użyciem przeczytałam instrukcję obsługi i udałam się do łazienki, gdzie zużyłam pierwszą ampułkę. Zestaw zawierał ich 7 co wystarczyło mi na 2 tygodnie. Producent zapewniał, że pierwszy efekt używania iBright będzie widoczny po 5 dniach, ale ja zauważyłam wcześniej. Nie mogłam się doczekać i już po 3 dniach sięgnęłam po próbnik koloru. Okazało się, że przed kuracją miałam jeden odcień bieli bliżej niż teraz, byłam w niebo wzięta.

Oczywiście w trakcie kuracji stosowałam się do wszystkich zaleceń producenta. Faktycznie w ciągu 5 dni efekt był bardzo widoczny, co prawda nie idealnie, ale na to miałam trochę czasu. Przeszłam całą 14 dniową kurację iBright i teraz mam piękne, białe zęby.

Zdjęcie zawartości opakowania jakie dostałam po zakupie produktu

 

Paski i żele wybielające iBright  – kuracja

Już po zakończeniu kuracji, chciałam się upewnić czy moje zęby są na pewno zdrowe. Udałam się do stomatologa, aby upewnić się, czy preparat nie wpłynął negatywnie na moje uzębienie. Lekarz zbadał mnie i nic nie znalazłam, pokazał mu również skład i nie znalazł w nim niczego podejrzanego. Było to tylko potwierdzenie, że preparat iBright jest w pełni bezpieczny.  Z resztą sam lekarz przyznał się, że czasem poleca go pacjentom.

 

Dzięki  iBright moje zęby odzyskały blask, i teraz na mnie wołają uśmiechnięta Kamila. Nie wstydzę się już pokazywać swoich zębów, bo wiem, że są lśniąco białe. Oczywiście wiadomo, że nie są idealne jak po drogich kuracjach, ale aktualny odcień jest jak najbardziej do przyjęcia.

 

Ze spokojnym sumieniem mogę polecić  iBright każdemu, kto ma zamiar pozbyć się żółtego odcienia swoich zębów. Cieszę się, że koleżanka mi go poleciła, bo tak do dziś wstydziłabym się swojego uśmiechu.

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat z najwyższym stężeniem nadtlenku wodoru!
stosowany przez moją osobę dotępny jest tylko na oficjalnej stronie producenta

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

 

Autorem wpisu jest: Kamila

Witam wszystkich, nazywam się Kamila i mieszkam od urodzenia w Gdańsku. Moim największym problemem były zęby a konkretniej kolor szkliwa. Wstydziłam się żółtawego odcieniu i przez to wiele ludzi brało mnie za ponuraka. Jednak udało mi się to zmienić, bez konieczności wizyty u dentysty, po prostu kupiłam… O tym dowiecie się czytając moją historię 😉

Ola Author

Comments

Dodaj komentarz