Suplementy na masę mięśniowa Metadrol – opinie, recenzje, forum, gdzie kupić

Mam na imię Mateusz, mogę powiedzieć, że jestem kulturystą, gdyż jest to moja pasja od wielu lat. Udało mi się nawet zdobyć mistrzostwo województwa na amatorskich zawodach. Ogólnie jestem zadowolony ze swojej sylwetki, ale wiadomo zawsze się chce więcej.

 

 

Moja sylwetka

 

Metadrol – opinie

Poznaj moją opinię o odżywce na masę Metadrol!

Jednak niedawno mój organizm dojechał do takiego momentu, który nazywa się zastój. To najczęściej wtedy ludzie zarzucają ćwiczenia fizyczne, dietę czy kurację odchudzające. Chodzi oto, że pomimo wysiłku organizm stoi w jednym punkcie i ani drgnie. Każdy ma na to swój sposób, moi znajomi doradzali, że  trzeba to po prostu przeczekać, oczywiście nie zmniejszając ilości treningów.

 

Możecie mi wierzyć, że jest to bardzo irytujące, kiedy wylewa się siódme poty i nie ma z tego żadnego efektu. Nie należę do ludzi cierpliwych, więc trudno było mi się pogodzić z tą sytuacją.

 

Metadrol – recenzje

Oczywiście nie chodziło oto, że przestanę ćwiczyć, ale musiałem znaleźć sposób jak pobudzić mój organizm do dalszego rozwoju mięśni. Poradziłem się kilku trenerów personalnych, pracujących na mojej siłowni, którzy zazwyczaj mają nie tylko doświadczenie, ale też rozległą wiedzę w temacie. Wielu z nich poleciło, abym zmienił dietę i spróbował bardziej intensywnych ćwiczeń, jeden z nich natomiast polecił mi Metadrol.

Wiem, że nazwa kojarzy się z zakazaną substancją, ale nie jest to doping. Metadrol nie zawiera też sterydów, nie uzależnia organizmu, ani nie działa w sposób inwazyjny. Mogę powiedzieć, że jego działanie jest podobne do zażywania witamin, pomaga ale nie szkodzi.

 

Metadrol to odżywka wspomagająca ćwiczenia, zażywana przez profesjonalnych kulturystów oraz amatorów ćwiczących na siłowni. Jego unikalny skład wpływa na metabolizm, dzięki temu przyśpiesza przemiana materii, co pozwala na lepsze spalanie tkanki tłuszczowej.

 

Dodatkowo wpływa także na mięśnie zwiększając ich siłę oraz przyśpieszając ich wzrost. Metadrol zwiększa również wydolność organizmu, dzięki temu można ćwiczyć jeszcze więcej i bardziej intensywnie, bez odczuwania wysiłku. Wcześniej korzystałem z suplementów diety, ale one nie poradziły sobie z zastojem. Zacząłem zażywać Metadrol, zmieniłem dietę i zwiększyłem intensywność ćwiczeń – pomyślałem, jak wprowadzać zmiany to od razu.

 

Ćwiczenia

 

Metadrol jako odżywka na masę sprawdził się znakomicie!
Zauważyłem widoczne zmiany już po czterech dniach, treningi stały się mniej meczące i mogłem robić nawet do 3 powtórzeń na serię więcej. W perspektywie dwugodzinnego treningu, możecie mi uwierzyć, że jest to na prawdę dużo.

 

W końcu też udawało mi się podnosić większe ciężary niż dotychczas, sięgnąłem po największe sztangi. Właśnie takiego progresu potrzebowałem, aby odzyskać motywację i ćwiczyć jeszcze bardziej intensywnie, czułem, że to mój najlepszy czas, piąłem się po wyżynach swoich możliwości.

 

Metadrol – kuracja

Rezultaty zauważyłem nie tylko ja, ale też znajomi, których regularnie spotykam na siłowni. Nawet po dwóch miesiącach kuracji nie odczułem żadnych skutków ubocznych preparatu. Metadrol to był środek, który potrzebowałem właśnie w tym momencie. W następnych zawodach zająłem co prawda drugie miejsce, ale czułem się w formie jak nigdy dotąd. Dzięki Metadrol umiałem znaleźć w sobie motywacje do jeszcze intensywniejszych treningów.

Polecam go również amatorom, którzy rozpoczynają właśnie przygodę z kulturystyką. Najtrudniej jest zacząć i osiągnąć pierwsze wyniki, na pewno Metadrol to ułatwi.

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!

Oryginalny preparat kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta!

Korzystając z tego linka, otrzymujesz 100% gwarancji zakupu bez ryzyka.

Aktualnie na stronie producenta jest promocja na ten produkt.

Ola Author

Dodaj komentarz